HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

YEŞER SANATKAR

Myk Belgeli Profesyonel Koç

MYK – ICF Koç, Mentor, Eğitmen 1980, İstanbul doğumlu olan Yeşer, İstek Vakfı Özel Acıbadem Lisesini ve Yeditepe üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Sonrası 7 senelik, Uluslararası şirketlerde ithalat/ihracat, lojistik ve yurt dışı satış departmanlarında uzman ve yönetici pozisyonları macerası.
Kendini keşfetmeye başladığı yılardan itibaren hep hayali olan hizmet ve danışmalık alanında ilerlemeye karar verdi. 2009 yılında önemli bir karar aldı ve çeşitli girişimlerde bulunarak kurumsal hayatı bıraktı ve kendi işini kurdu. Köpek eğitmenliği ve eğiticinin eğitimi serüveni onun için bu şekilde başlamış oldu. Yoğun ve disiplinli bir çalışma ile Türkiye’nin önde gelen eğitmenleri arasına girdi ve uzun yıllar bu sektöre ciddi anlamda hizmet etti.
Mesleğine destekte bulunması ve öğrenme değerinizde desteklemesi amacıyla yeniden akademik hayata giriş yaptı ve ikinci üniversite olarak Veteriner Teknisyenliği bölümünü bitirdi. Bu süreçte sadece hayvanlarla değil, insanlarla, çocuklarla ve üniversite gibi eğitim kurumları ile de yoğun olarak çalıştı. Belli bir tecrübe ve birikimin ardından onun için Eğitim Koçluğu ve Eğitmen yetiştirme sürecide başlamış oldu.
Ve bu yolda aldığı haz, tatmin duygusu ve tamamlanmışlık hissi, onu yavaş yavaş ve emin adımlarla bugün olduğu noktaya taşıdı. Çocukluğundan beri içinde var olan ve ona içten içe rehberlik eden şifacı, dinleyici, motive edici, şefkatli ve lider yönü, yani Öz’ü, onda “ koçluk mesleği “ ile can bulup, sizlerle buluşmasına vesile oldu.
2020 yılından itibaren Yeşer, ICF onaylı profesyonel bir koç. Uzmanlık alanı ise ilişki, yönetici ve girişim koçluğu. Paylaşım ve fayda yaratma değerinide beslediği için birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor; koçluk organizasyonlarından ICF ve AC tarafından gerçekleştirilen projelerde gönüllü koçluk yapıyor. ÇYDD’nin ise gönüllü mentorlerinden.
Almış olduğu tüm eğitimler ve geçmiş yaşam tecrübeleri ile bu yolda emin adımlarla ilerleyen Yeşer, sizlerede katkı sağlamak için burada sizlerle buluşuyor.

Eğitimler

  • Yeditepe üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler bölümü

Sertifikalar

  • Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş. Mesleki Yeterlilik Belgesi - Koç (Seviye 6)

  • İstanbul NLP Coaching Academy – CCE - İlişki Koçluğu Sertifikası

  • İstanbul NLP Coaching Academy – AC - NLP Practitioner Certification

  • Yeditepe Üniversitesi – SEM - Eğitim Danışmanlığı Sertifikası

  • Yeditepe Üniversitesi – SEM – Temel Psikoloji Eğitimi Katılım Belgesi

  • Sağlık ve Eğitim Derneği – Holistik Sağlık Koçluğu

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.