HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

Hakkımızda

Niçin Stay On Way var?

İnsanın hayatla ilişkisini düzenlemede değer yaratan araçların bireyden topluma yaratacağı dönüşüme inanıyoruz. İyi hisseden, yaşamını geliştiren ve dönüştüren bireylerin sağlıklı ve mutlu toplumların anahtarı olduğu inancı ile Stay On Way’i kurduk.
Bu platformda insanın varlık gösterdiği her alanda karşılaştığı ya da karşılaşma potansiyeli olabilecek konularda, alanında uzman profesyoneller aracılığı ile en kıymetli önceliğimiz olan insanın yaşamına değer katacak adımları tasarlamasına ve keşfetmesine alan açmayı hedefliyoruz.


Kurum kültürüne koçluk ve mentorluk bakış açısını entegre etmek isteyen kurumlar,
Öğrenci ve ebeveynlerine farkındalıklı bir gelişim modeli sunmak isteyen okullar,

Yaşamını akredite olmuş ve meslek belgeli alanında uzman koçlar eşliğinde dönüştürmek isteyen herkes için Stay On Way var.

Hikâyemiz

Stay on Way, güneşle en fazla karşılaşan, rüzgarı kendi yolunu çizerken araç olarak kullanan, Dünyanın kuzeyinden güneyine her yıl yeniden ve yeniden keşif dolu yolculuğunu yapmaktan vazgeçmeyen Kuzey Sumrusu’ndan ilhamını aldı. Hayalimiz; İnsan da gelişirken, öğrenirken, öğrendiklerini yaşama uygularken, çevresine ışık olurken, hayallerini gerçeği yaparken yaşamdaki zorlukları araç olarak kullansın, yüzünü güneşe ve bilginin ışığına çevirmekten vazgeçmesin, her gün yeniden doğduğunu ve başlamak için nedenleri olduğunu hatırlasın. Hayallerimiz sizin de hayallerinizle benzerse, hayalinizi gerçek yapmak için “Çalışmak istediğiniz alanı seçerek dönüşümü başlatabilirsiniz.”

Misyonumuz

STAY ON WAY

Her insan kendisine özgü potansiyeliyle ve biricikliği ile doğar. Zaman içerisinde gelişir ve dönüşür. Kişinin içerisinde bulunduğu çağa ve zaman içerisinde çağın getirdiği koşullara uyumlanması, yaşayışı ile duygu dünyasında oluşan yeni gerekliliklere kendisini ve eylemlerini adapte edebilmesi ise her birey için farklı seviyelerde güçlükler doğurabilir. 
Misyonumuz; kişilerin kendilerine özgü güçlerini fark etmeleri ve yaşamlarına liderlik edebilmeleri, bu sayede ise kendi öz benlikleri ve hazır bulunuşluklarına uyumlu çözüm yolları ile yaşamlarını zenginleştirmelerine alan açmaktır.