HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

SSS

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

FAQ
Koçluk Hizmeti nedir?

ICF (International Coaching Federation) tarafından mesleki çerçevesi belirli yetkinliklere hakim ve ICF tarafından akredite olmuş eğitimi tamamlayarak belge almaya hak kazanmış Koç ile danışan (müşteri) arasında mesleki etik ilke ve prensipler ile gizlilik esasları gözetilerek kurulmuş profesyonel iş ortaklığıdır. Koç, danışanının (müşteri) potansiyelini açığa çıkarması ve konulara farklı bakış açıları ile bakarak kişisel yaşamına katkı sağlamasına alan açan profesyonel iş ortağıdır.

Kimler Koçluk Hizmeti Alabilir?

Kişisel, sosyal, eğitim ve profesyonel alanda değişime ihtiyaç duyan tüm bireyler koçluk alabilirler.

Koç Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Verebilir Mi?

Koç, hekimlerin alanında yer alan tıbbi psikolojik temelli konu ve rahatsızlıklara ilişkin hizmet vermez. Koç ve danışan arasındaki iş ortaklığı, kişinin yaşamdan memnuniyetini artıracak kişisel içsel motivasyonunu keşfetmesine ve hedeflerine ulaşmak için farklı seçeneklerle yaşamını ve eylemlerini görmeye alan açmasına destek olmaktır.

Koç Danışana Yönlendirmede Bulunabilir Mi?

Koç, danışanının (müşteri) potansiyelini fark etmesi, farklı seçenekler geliştirerek durumları değerlendirebilmesine alan açan araç ve teknikler kullanan meslek profesyonelidir. Danışana (müşteri) yönlendirmede ve çözüm önerisinde bulunmaz. Kullandığı araç ve tekniklerle danışanının farkındalık alanında kendisine özgü çözüm yolları bulmasına ve hedeflediği konuya kendisini yaklaştıracak karar adımlarını belirlemesine alan açar.

Hangi Alanlarda Koçluk Hizmeti Alabilirim?

Kategoriler başlığı altında yer alan ana konu başlıkları içerisinde ihtiyaç duyduğunuz kategoriyi seçerek, konusunda uzman koçlarımızdan seans satın alabilirsiniz.

Kategoriler arasında belirtilenler dışında bir konum var. nasıl seçim yapmalıyım?

Her bir ana kategori altında ilgili ana başlığın örnek alt kategorileri ile birlikte “Diğer” seçeneğine yer verilmiştir. Ana konunuzun altındaki Diğer seçeneğini seçerek, konusunda uzman koçlarımızdan seans satın alabilirsiniz.

Yaratıcı Keşif Alanları Ne İşe Yarar?

Kişinin kendisine ilişkin güçlü yönlerini yaratıcı dijital koçluk araçları kullanarak keşfetmesine alan açarak uzmanlarımızla yapacağı koçluk seansı öncesinde farkındalık sağlamasını desteklemeyi; koçluk seanslarında danışanlarına yaratıcı dijital araçlarla farkındalık alanı açmak isteyen koçların teknik araç çantalarını güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Yaratıcı Keşif Alanları Ücretli Mi?

Uygulama üzerinde her kullanıcının 2 defa alanı ücretsiz kullanma hakkı bulunmaktadır. Diğer alanları kullanmak için üye olarak abonelik hizmetinizi başlatabilirsiniz.

Yaratıcı Keşif Alanları Kimler İçin?

Bu araçlar kendi güçlü yönlerini ve potansiyellerini keşfetmek isteyen bireyler tarafından ve profesyonel koçluk hizmeti veren koçların danışan seanslarında uygulamalı bir araç olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

CharacterIX Kişilik Envanterlerinin Değer Önerisi Nedir?

Bireylerin kişilik özelliklerini, yetkinliklerini, imkânlarını ve potansiyellerini nasıl ve ne şekilde kullandıklarını, motivasyon ve stres kaynaklarını, iletişim ve liderlik tarzını gösteren benzersiz bir analitik raporlama sistemidir. CharacterIX bireylere gelişim önerileri sunar, güçlü yönlerinin ve sınırlı kullandığı yönlerinin yanı sıra potansiyel risklerini de söyler. Bireye gizli güçlerini ortaya çıkarması için fırsat sunar. CharacterIX, kişilerin özellikleri ve davranışları hakkında en isabetli ve en doğru sonuçları verir.

CharacterIX Kişilik Envanterini Nasıl Satın Alabilirim?

Ana sayfada yer alan alan CharacterIX Kişilik envanterleri alanından size uygun envanteri satın alabilirsiniz.

CharacterIX Kişilik Envanterini Satın Aldıktan Sonraki İşleyiş Nasıl Olur?

Envanterin satın alınmasının devamında kullanıcı tarafından belirtilmiş olan e-posta adresine envantere ilişkin linkin gönderimi sağlanır. Envanterde yer alan soruların yanıtlanmasının devamında kullanıcının e-posta adresine raporun iletimi sağlanır. Raporun yorumlanması ve kişiye özel çekirdek stratejiler doğrultusunda derinleşmek isteyen kullanıcılar, CharacterIX koçlarımızdan seans satın alarak envanter çıktılarını kişisel yaşam stratejilerine dönüştürebilirler.

Stay on Way Kurumlara Hizmet Veriyor Mu?

Kurum ve okullarla iş ortaklığı projelerimiz bulunmaktadır. Uygulamanın kurum ve okul bünyesindeki çalışan, öğrenci, öğrenci veli işbirliği segmentlerinde kullanımı mümkündür. Oluşturulan segmentler özelinde tasarlanmış Koçluk Temelli Eğitim Programlarımıza ilişkin teklif ve çalışma koşulları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.