HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

Yasemin KAYIŞLI

ICF PCC Koç, Yönetici ve Takım Koçu, Eğitmen

Yasemin Kayışlı Mersin Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Lisans Mezunudur. Yüksek Lisansını Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamlamıştır. İş hayatının 12 yılında satış ve pazarlama departmanında görev almıştır. İki yıl özel bir firmada Proje Müdürü olarak ürün geliştirme, üretim ve pazar analizleri, satış süreçlerini yönetmiştir. İnsan hayatına sürekli artı bir değer katma vizyonu olarak benimsemiş olan sağlık sektörünün kurumsal öncü firmalarında başladığı iş hayatı ile eğitim ve koçlukla tanışmıştır. Bu sayede, sürekli öğrenme, gelişme ve büyüme hedefleri ile süreç ve sonuç odaklı satış dinamiklerinin en hareketli olduğu zeminlerde koçluk ve eğitim desteğinin sağladığı farkındalık ile potansiyelini yönetmenin performansa pozitif etkilerinin deneyimlemiştir. 2018 yılı itibariyle tutkuyla eğitmenlik ve koçlukta profesyonel bir yolculuğa adım atmıştır. 2018 Kasım ayında House of Human Koçluk Okulundan ICF onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasını aldıktan sonra kendi satış deneyimleri kullanabileceği daha niş bir alanda uzmanlaşmaya karar vererek, Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu Eğitimlerini tamamlamıştır. House Of Human ile Recognised Leader As Coach eğitimini tamamlayarak RLAC eğitmeni olmuştur. ICF PCC unvanlı bir koç olarak RLAC eğitimleri yanı sıra değer odaklı geri bildirim yaklaşımı konularında çalışmakta ve eğitimler vermektedir.
2017 yılı başında koçluk mesleği ile tanıştı. 2017 Nisan ayında House of Human Koçluk Okulundan ICF onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasını aldığı günden beri koçluk yapıyor. House of Human’dan Yönetici Koçluğu ve Takım koçluğu eğitimlerini aldı. Duygusal zekaya ilgisi, Six Seconds Duygusal Zeka Değerlendirici Sertifikasyonu eğitimlerine katılmasını sağladı. Six Seconds Beyin Profilleri ve EQ Değerlendirici Sertifikaları sahibi. 2019 yılında Yöneticiler için Koçluk Modeli (RLAC- Recognized Leader as Coach) Eğitmenliği sürecini tamamlayarak RLAC sertifikası sahibi oldu.
Kişisel gelişim ve kişisel farkındalığı ömür boyu sürecek bir yaşam tarzı olarak gören Nurdan RLAC Eğitmenliği, Duygusal Zeka programları ve yönetici koçluğu yapıyor.
Paylaşmak ve katkı sağlamak değerlerini beslediği için sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Koçluk organizasyonlarından ICF ve AC tarafından gerçekleştirilen projelerde gönüllü koçluk yapıyor. PMI Türkiye’nin mentorluk programındaki gönüllü mentorlardan biri. Association for Coaching (AC) Türkiye Ankara yapılanmasının çalışmalarına gönüllü destek veriyor.
Nurdan amacını, dünyada liderliğin dönüşümüne katkı sağlamak olarak tanımlıyor.

Eğitimler

  • * deneme

  • * deneme 2

Sertifikalar

  • * deneme

  • * deneme 2

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.