HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

ÖZGE ÖNCEL ÜNVERDİ

ICF ACC Akredite Sertifikalı Koç

Özge Öncel Ünverdi, Bilgi Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 20 yıla yakın kurumsal kariyeri boyunca yurtiçi ve yurtdışı kategori yönetimi ve iş geliştirme alanlarında görev almıştır. Bu sayede yine yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı takımda yöneticilik tecrübesi elde etmiştir.
Profesyonel iş hayatına Metro Cash&Carry Türkiye firmasında başlamış sırasıyla Evidea Mağazacılık A.Ş ve Unique Trade şirketlerinde direktör pozisyonunda devam etmiştir. Yaklaşık bir yıldır kendi e-ticaret oluşumu ile ticaret hayatına devam etmektedir.
2012 yılında Gestalt Coaching Program’ı tamamladıktan sonra 2022 yılının Haziran ayında Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF tarafından sunulan Associate Certified Coach ünvanını almaya hak kazanmıştır. Yönetici, kariyer ve girişimci koçluğu alanlarında hizmet vermektedir. “Şimdi ve burada”, “Farkındalık”, “Düşünce, beden, zihin, tinsel olarak dört boyut” koçluğun ve Gestalt yaklaşımının kendini en çok etkileyen ve derinleşmesini sağlayan kavramlar olduğunu belirtmektedir.

Eğitimler

  • İstanbul Bilgi Üniversitesi,İngilizce İktisat,2003

Sertifikalar

  • Associate Certified Coach,ICF

  • Gestalt Coaching Program, Gestalt,2021

  • Characterix Kişilik Envanteri Rapor Okuma ve Değerlendirme Eğitimi Sertifikası

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.