HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

Nurdan ÖZDEMİR

ICF PCC Koç, Mentor, Eğitmen

Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliğinden mezun olan Nurdan, yüksek lisansını ODTÜ Elektronik Mühendisliği bölümünde yaptı. Çalışma hayatına ASELSAN’da başladı. Yazılıma olan ilgisi nedeniyle daha sonra AYESAŞ’a geçti ve yazılım proje yönetimiyle ilgilendi. Yeni şeyler öğrenmek isteği güçlü olan Nurdan, Proje yönetimi konusundaki deneyimini Meteksan Savunma’da proje yönetim ofisinin kurulumu ile güçlendirdi. Proje ve Program Yönetimi çalışmaları yaparken Savunma Sanayiindeki kariyerine 2016 yılında nokta koydu.
2017 yılı başında koçluk mesleği ile tanıştı. 2017 Nisan ayında House of Human Koçluk Okulundan ICF onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasını aldığı günden beri koçluk yapıyor. House of Human’dan Yönetici Koçluğu ve Takım koçluğu eğitimlerini aldı. Duygusal zekaya ilgisi, Six Seconds Duygusal Zeka Değerlendirici Sertifikasyonu eğitimlerine katılmasını sağladı. Six Seconds Beyin Profilleri ve EQ Değerlendirici Sertifikaları sahibi. 2019 yılında Yöneticiler için Koçluk Modeli (RLAC- Recognized Leader as Coach) Eğitmenliği sürecini tamamlayarak RLAC sertifikası sahibi oldu.
Kişisel gelişim ve kişisel farkındalığı ömür boyu sürecek bir yaşam tarzı olarak gören Nurdan RLAC Eğitmenliği, Duygusal Zeka programları ve yönetici koçluğu yapıyor.
Paylaşmak ve katkı sağlamak değerlerini beslediği için sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Koçluk organizasyonlarından ICF ve AC tarafından gerçekleştirilen projelerde gönüllü koçluk yapıyor. PMI Türkiye’nin mentorluk programındaki gönüllü mentorlardan biri. Association for Coaching (AC) Türkiye Ankara yapılanmasının çalışmalarına gönüllü destek veriyor.
Nurdan amacını, dünyada liderliğin dönüşümüne katkı sağlamak olarak tanımlıyor.

Eğitimler

  • * deneme

  • * deneme 2

Sertifikalar

  • * deneme

  • * deneme 2

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.