HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

Irmak BAŞOĞLU

Koç-Eğitmen

10 yıllık Telekom sektörü deneyimine sahip kurumsal eğitmen ve sertifikalı yönetici koçudur. Telekom tecrübesi boyunca, müşteri memnuniyeti odaklı projelerin uygulanabilirliği konusunda sahada takip, raporlama ve iyileştirme görevleriyle operasyonel süreçlere katkıda bulunmuştur. Takımlara ve yöneticilere liderlik, kalite, iletişim, koçluk becerilerini geliştirme, takım yönetimi, satış, müşteri ilişkileri gibi çeşitli eğitimler vermiştir. Eğitmen rolüne, Academy Of Executive Coaching Yönetici Koçluğu Diploma Programını tamamlayıp, Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi’nden (EMCC) Practitioner Unvanı’nı alarak, yönetici koçluğunu eklemiştir. International Coaching Federation (ICF) akreditasyona sahip bir koç olarak Bütünsel Koçluk&Mentorluk alanında çalışmalar yürütmektedir. Koçluk hizmetlerini kurumsal deneyimlerindeki kazanımlarıyla birleştirip gelişim ve değişim konularında yöneticiler için seçkin bir koçluk hizmeti sunmaktadır. TEV, TOG, TEGEP, KODA, İKAMİD, Türkiye’nin Mühendis Kızları, YenidenBiz, Habitat Derneği, Faydasıçok Vakfı, JCI – Genç Liderler ve Girişimciler Derneği, Gazi Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi vs. Sivil Toplum Kuruluşları ve çeşitli üniversitelere sosyal sorumluluk projeleri yazarak hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Burada proje lideri, eğitmen, profesyonel koç/mentor sorumluluklarıyla yer almaktadır. Varoluşçu Analiz, Logoterapi alanına ilgilidir. Kişilerin temel değerleri ile uyumlu bir yaşam sürmesini önemsemekte ve Değerler Atölyesi ile farkındalık üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir.
2017 yılı başında koçluk mesleği ile tanıştı. 2017 Nisan ayında House of Human Koçluk Okulundan ICF onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasını aldığı günden beri koçluk yapıyor. House of Human’dan Yönetici Koçluğu ve Takım koçluğu eğitimlerini aldı. Duygusal zekaya ilgisi, Six Seconds Duygusal Zeka Değerlendirici Sertifikasyonu eğitimlerine katılmasını sağladı. Six Seconds Beyin Profilleri ve EQ Değerlendirici Sertifikaları sahibi. 2019 yılında Yöneticiler için Koçluk Modeli (RLAC- Recognized Leader as Coach) Eğitmenliği sürecini tamamlayarak RLAC sertifikası sahibi oldu.
Kişisel gelişim ve kişisel farkındalığı ömür boyu sürecek bir yaşam tarzı olarak gören Nurdan RLAC Eğitmenliği, Duygusal Zeka programları ve yönetici koçluğu yapıyor.
Paylaşmak ve katkı sağlamak değerlerini beslediği için sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Koçluk organizasyonlarından ICF ve AC tarafından gerçekleştirilen projelerde gönüllü koçluk yapıyor. PMI Türkiye’nin mentorluk programındaki gönüllü mentorlardan biri. Association for Coaching (AC) Türkiye Ankara yapılanmasının çalışmalarına gönüllü destek veriyor.
Nurdan amacını, dünyada liderliğin dönüşümüne katkı sağlamak olarak tanımlıyor.

Eğitimler

  • * deneme

  • * deneme 2

Sertifikalar

  • * deneme

  • * deneme 2

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.