HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

İlknur ŞAHİN DEMİRCİ

Myk Belgeli Profesyonel Koç

1968 Yüksekova doğumluyum.
Ailemin memuriyeti nedeniyle İlk- orta – lise öğrenimimi Anadolu nun farklı ilçelerinde 5 ayrı okulda tamamladım.
Dokuz Eylül üniv. İkt. İdari Bilimler Fak. İktisat bölümü lisans eğitimimi 20 yaşında tamamlayarak iş yaşamıma başladım.
Farklı sektörlerde ki iş deneyimlerim ile istediğim işi bulmaya ve yapmaya yönelik iş yaşamı yolculuğum başlamış oldu. Turizm sektöründen inşaat sektörüne, tekstil sektöründen dekorasyon sektörüne farklı işler ve pozisyonlarda görev aldım. Aynı dönemlerde iş arkadaşım ile kendi firmamızı kurduk.. 13 yıl birlikte daha sonra ortağıma devrettiğim başarılı bir girişimcilik deneyimimiz oldu.. Bu süreçte Dil öğrenimi amacıyla Au pair olarak İngiltere ye gittim. Lıverpool Rıversdale college de İngilizce dil eğt. aldım. İngiltere den dönüşümde kurumsal yaşam planım vardı.. Osmanlı Bankası Dış işlemlerde memur olarak başlayan kariyerime banka birleşmesiyle Garanti bankasında pazarlama departmanında devam ederek son 7 yılı şube müdürü olmak üzere toplam 22 yıllık kurumsal yaşam deneyimim ile 2018 yılında emekli oldum.
Son 5 yıldır profesyonel yaşam koçu olarak çalışıyorum.
Koç olarak, özellikle iş profesyonelleri ile çalıştım…
Koçluk yolculuğumun başlarında ayrıca Üniversite Öğrencileriyle ve üniversiteye giriş aşamasındaki bireylerle de çalıştım.. Son zamanlarda Zihinsel değişim, dönüşüm konusunda ilave eğitimlerle bu konuda donanımıma ve çalışmalarıma devam ediyorum.
İnsan, Düşünce yapısının , bakış açısının değişimi ve dönüşümü ile yaşamının her alanında çok daha istediği yaşamı sürmek Şansına sahip olabiliyor.
Değişim, dönüşüm yaşamak isteyen İş profesyonellerine , Koçluk ile kendilerini Fark etmelerini, anlamalarını, yaşamda ki farklı seçenekleri görmelerini ve Öz kaynaklarını keşfetmelerini sağlayan profesyonel kolaylaştırıcılık sunuyorum.

Eğitimler

  • Dokuz Eylül Üni. İktisadi İdari Bilimler Fak. İktisat Bölümü - Lisans

Sertifikalar

  • ILCT -ICF onaylı 2010 Adler İnt .Türkiye - ICF onaylı ACSTH ve ACTP 2019 -2021

  • Marmara Üniv. Eğiticinin Eğitimi Sertifika programı 2018

  • Delphinpiraye Akademi, -Kendine Özgürleşmek programı 2022 -Bir’e Dönüş programı 2022

  • Points of you -Coaching Game 1. Seviye

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.