HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

FİLİZ YURTTAŞER

Myk Belgeli Profesyonel Koç

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, Sosyoloji öğrencisi olan Filiz Yurttaşer, İngiltere’de Granada Catering’de çalışıp, Cavendish College’den işletme eğitimini tamamladı. Ulusal ve uluslararası şirketlerde Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak çalışan Filiz, mesleki sorumluluğunun dışında farklı projelerde aktif rol alıp, kurumsal proje lideri olarak kurumsal iletişim ve sosyal sorumluluk projelerinde uzmanlaştı.
Uzun yıllar kendini tanıma yolculuğunda pek çok kişisel gelişim eğitimi alıp, çeşitli kamplara katıldı. Hemen her ekolü yakından takip ederek bu yönde ilerlerken, kariyer hayatı boyunca gücünü kendinden alarak, keyifli olduğu kadar dikenli yollardan geçerek heybesine kattığı pek çok deneyimden yola çıkıp, başkalarına rehber olmayı hedefleyen Filiz, 2020 yılında FA Coach Academy’den ICF/AC onaylı Yaşam Koçu, sonrasında da Mesleki Yeterlilik Belgesini alarak Profesyonel Yaşam Koçu oldu.
Filiz, gençlerin geleceğe umut ve güvenle bakarak güçlü yönleri ve potansiyellerinin farkındalığıyla hedef belirlemelerine, hedefe giden yola tutunmalarına yol açacak gelişim kampı ve eğitimlerle Düşlerim Gerçekleşiyor, Leb-i Deryalar projelerinden sonra 2023 itibariyle de Eğitim Hayatına Koçluk Projesinin kurucu lideri olarak gençlerin hayatlarına dokunmaya, CTOS, AC, FA Coach, JCI, EMCC gibi koçluk okullarının üniversite öğrencileri ve eş-koçluk projelerinin gönüllü koçu olarak katkıda bulunmaya devam ediyor.
Aynı zamanda, Characterix Kişilik Envanteri Danışmanı olarak kişilerin mizaçlarını tanıma ve diğer kişilerle olan ilişkilerinin yanısıra mesleki yetkinliklerine ilişkin rapor okuma ve değerlendirme ile kendilerini daha iyi tanımalarına rehberlik ederek, iletişimde mizaclarının anahtarını kendilerine sunuyor.
Filiz, herkese ve herşeye rağmen bu toprak insanın koçluk bakış açısıyla cam tavan sendromunu aşması, kendi ayaklarının üzerinde durarak, hayallerine uzanan eli tutmak üzere kişilerin dönüşümlerinden keyif duyarak seans yapıyor.

Eğitimler

  • Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi

Sertifikalar

  • CHARACTERIX Kişilik Envanteri Danışmanlığı Rapor Okuma ve Değerlendirme Eğitimi Sertifikası

  • Koçvari Eğitmen JNK Coaching & CTOS Academy 40 saat Katılım Belgesi (2022)

  • Mesleki Yeterlilik Belgesi - Koç (Seviye 6) Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş.

  • İleri Koçluk Eğitimi Sertifika Programı FA Coach Academy 175 saat / 23 modül (2020)

  • İşletme Yönetimi Başarı Belgesi (Üretim, Pazarlama, Finans, Personel, Satın Alma, Araştırma ve Geliştirme Yönetimi Hizmetleri) Cavendish College – Londra (2000)

  • Üst Düzey Yönetici Asistanlık Sertifika Programları (ORHIM Org, ROTA, TÜSİDE, Management Development Center) İstanbul – (1991-2004)

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.