HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

Dilek KARADEMİR

ICF ACC Akredite Sertifikalı Koç

1992 yılında Istanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Telekomünikasyon sektöründe Yazılım Mühendisi olarak başladığı kariyerini 30 yıla yakın uluslararası firmalarda çalışarak Kıdemli Satın Alma Müdürü olarak tamamladı. Son yıllarda kurumsal hayattaki tecrübelerini özellikle iş hayatına yeni başlayanlara mentorluk yaparak paylaşmış, eğitimler vermiş ve atölyeler düzenlemiştir.
2020 yılında ICF ve AC onaylı profesyonel koçluk eğitimleri almaya başlamış ve Kariyer, Kurum ve Yönetici, İlişkiler Koçluğu, Transaksiyonel Analiz ve NLP Practitioner eğitimlerini aldıktan sonra 2022 yılı başında ICF den ACC ünvanını alarak, aynı zamanda MYK belgeli bir Profesyonel Koç olmaya da hak kazanmıştır.
CTOS Akademi bünyesinde Bütünsel Koç ve Mentorluk eğitimini tamamladıktan sonra Profesyonel Koçların ICF ünvanlanma ve MYK belgesi alma yolculuklarında onlara Koç Mentor olarak destek olmaya başlamıştır. Aynı zamanda Gelecek Nesil Profesyonel Koçluk Eğitimlerinde ve MYK Sınavına Hazırlık Programında Mentorluk ve Yolda Kal, Koçluk Al Programında Grup Mentorluğu çalışmalarında yer almıştır.
AC Türkiye üyesi olarak bu kapsamda yapılan sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır, aynı zamanda TEV ve EMCC tarafından düzenlenen koçluk ve mentorluk projelerinde de özellikle üniversite öğrencilerine Kariyer Koçluğu ve Mentorluğu yapmaktadır.
450 saatin üzerinde Profesyonel Koçluk ve 150 saate yakın Koç Mentorluğu tecrübesinin yanında 2022 yılında almış olduğu Takım Koçluğu eğitimi sonrasında özellikle kurumsal alanda Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu projelerinde yer almaktadır ve Kendi Kendine Koçluk eğitimleri vermektedir. SWOT Analizi ve SMART Hedefler, Zaman Yönetimi ve Stratejik Planlama konularında eğitim düzenleme ve atölye çalışmaları yapma konularındaki çalışmaları da devam etmektedir.

Eğitimler

  • İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği - Lisans

Sertifikalar

  • Fa Coach Academy Advanced Coaching Training Program (ICF ACSTH and AC ACCT)

  • Fa Coach Academy Relationship Coaching Training Program (ICF ACSTH and AC ACCT)

  • Fa Coach Academy Corporate&Executive Coaching Training Program (ICF ACSTH)

  • Fa Coach Academy Career Coaching Training Program (ICF ACSTH)

  • Fa Coach Academy Transactional Analysis Training Program (ICF CCE)

  • New Point Academy NLP Association of Excellence NLP Practitioner Training

  • CTOS Academy Holistic Coach Mentoring Program (ICF ACSTH)

  • Yaratıcı Drama Akademisi Yaratıcı Drama ve Kocluk (ICF CCE)

  • House of Human Professional Team Coaching Training (ICF ACSTH)

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.