HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

AYŞE GÜL ÖZEREL

ICF PCC Koç

Toplamda 20 yıl süren Kurumsal hayat tecrübesinin 18 yılını Bankacılık ve Sigortacılık sektöründe gerçekleştirmiştir.
Bankasürans Satış ve Pazarlama alanında , Türkiye’nin önemli kurumlarında İstanbul/Kocaeli/ Sakarya ve İzmir Bölgelerinde farklı lokasyonlarda çalışmaları bulunmaktadır.
2018 yılından itibaren, kurumsal hayatı bırakarak, kurumsal hayatla birlikte, eğitmenlik ve Mentorluk, Koçluk tarafında edindiği tecrübelerini, verdiği programlarda paylaşmanın yanı sıra, Profesyonel Koçluk ve Eğitmenlik alanında, 2018 yılından beri kurumlar ve bireylerle çalışmalarını sürdürmektedir.
Eş zamanlı olarak farklı ekollerden toplamda 500 koçun bulunduğu “Hızlandıran Koçluk – Step-Up Coaching Platformu ‘nun yönetim kurulu üyeleri arasında yer alarak, yönetim ekibinde bulunmuş, hem JCI Türkiye Yönetici Koçluğu, hem de Eş koçluk ve mentorluk projelerini yürütmüş, Atölyeler düzenlemiştir.
Ayşe Gül Özerel 2016 yılından itibaren, ‘’profesyonel koçluk’’ eğitiminin dışında, “Eğitimcinin Eğitimi” ve “Takım Koçluğu” ‘’Yönetici Koçluğu’’ ‘’ iş geliştirme ve Mentorluk’’ eğitim programları ile kendi gelişimine katkı sunmuş, bu minvalde kurumlar ve bireylerle performans üzerine “Yönetici”, “Kariyer” ve “Takım” Koçluğuna, liderlik becerileri, RLAC (Recognized Leader as Coach, Koçvari Lider) koçluk ve eğitim alanındaki çalışmalarıyla öğrenme ve öğretmeye olan tutkusuyla yolculuğuna devam etmektedir. Koçluk programlarını aldığı okuldan gelen teklif üzerine, House Of Human Koçluk ve Danışmanlık firmasının Kurumsal Satış ve eğitim yöneticiliği yapmıştır.
LR Health&Beauty firmasında Manager ünvanı ile 2.kariyeri olarak Network Marketing alanında da çalışmaları bulunmaktadır.
Ctos Academy Eğitmen ve Antalya Bölge Yöneticisi olan ICF onaylı PCC unvanlı mentor koç olarak , Koçlukla tanıştığı ilk günden beri, bir çok sosyal sorumluluk projesinde imzası bulunan Koç Özerel , AC Türkiye OMAC üyesi ve AC Türkiye üyelik komitesi ve AC Marmara Bölge’de koçluğun Ülkemizde gelişimine katkı sunan çalışmalarda görev almaktadır.
Niş alanı Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Kariyer koçluğu olan Özerel, Koçvari Liderlik, Duygusal Çeviklik, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi, Çalışan Bağlılığı ,Satış Koçluğu alanında eğitimler vermektedir. Liderlik yaklaşımında koçvari liderliği, koçluk yaklaşımında bilişsel davranışsal koçluğu, mentorluk yaklaşımında performans hedefli deneyimsel mentorluk sistemini uygulamaktadır.

Koçluk Alanında elde ettiği Başarılar;
Fark Yaratan Koçlar Yarışması 2. Dönem 1.si
8 ayrı dalda özel ödül

Eğitimler

 • Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Önlisans

 • Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans

 • T.C. İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Gelişim Merkezi Bilirkişilik Temel Eğitimi

Sertifikalar

 • House Of Human Professional Coaching Training Certificate -ACSTH -ICF

 • House Of Human Professional Coaching Diploma -ACTP -ICF

 • House Of Human Recognized Liader as Coach Certificate

 • House Of Human Excutive Coaching Traning Certificate

 • House Of Human Professional Team Coaching Traning Certificate

 • Recrea Academy Barış Muslu Neuro Format Bireysel Uygulama Eğitimi Katılım Belgesi

 • Spica Yaşam Danışmanlık Fit Nefes Koçluğu Eğitimi Certificate

 • House Of Human & Tugim İş Geliştirme ve Mentorluğü Eğitimi Katılım Belgesi

 • ICF Credentials and Standarts Professional Certificate Coach PCC

 • House Of Human Certificate of Participation- Parent Effectiveness

 • House Of Human Mindfulness Araçlarının koçluk ve Mentorluk alanında kullanımı Katılım Sertifikası

 • Characterıx Kişilik Envanteri Rapor okuma ve Değerlendirme Eğitimi Sertifikası

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.