HERKES İÇİN KOÇLUK HİZMETİNİ ULAŞILIR KILMAK İÇİN, İLK 3 AY İNDİRİMLİ SEANSLAR

AYCAN YÜKSEL AKÇİL

ICF PCC Koç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Tasarım mezunudur. 20 senedir uluslararası firmalarda marka & mekan üzerine proje tasarımı ve tasarım müdürlüğü yapmıştır. LG, Ford Otosan, Vitra, Nike, BP, Fiat , Arzum gibi firmalarla mekânsal çözümler konusunda çalışmıştır.
2016’da BBOM(Başka Bir Okul Mümkün Derneği ) İst. And. Eğitim kooperatifi çatısı altında açılan Koşan Kaplumbağa Anaokulu’nun kurucu üyelerindendir ve ilk yürütme kurulu başkanıdır. Hala yürütme kurulundaki görevi devam etmektedir.
TÜGİM onaylı İş Geliştirme Mentorluğu sertifikasıyla İ.T.Ü. Çekirdek, Simbiyoz Aktivite, Ulu Koza, Yeni Bir Lider ve Habitat Derneği’nde eğitmenlik, koçluk ve start-up mentorluğu yapmaktadır.
Design Thinking | Tasarım Odaklı Düşünme alanında atölyeler & workshoplar & sprintler tasarlayarak bu alanda fasilitasyon & koçluk & mentorluk vermektedir.
2020 ‘de, 20 senelik yaratıcı sektör deneyimine kurumsal, kariyer, işletme, takım ve yönetici koçluğu sertifikalarını da ekleyerek “Yaratıcılık alanında Kariyer odaklı Servisler” sunmaktadır. Niş alanı olan yaratıcı endüstrilere ve start uplara girişimcilik ve iş geliştirme konularında hizmet vermektedir.
2021’de Habitat Derneği’nin “Girişimciler için Finansal Okuryazarlık” projesinde gönüllü eğitmenlik yapmıştır. Halen çeşitli projelerde mentorluk yapmaktadır.
2022’de I.C.F.( International Coaching Federation ) onaylı P.C.C. ( Professional Certified Coach ) unvanı ve Koç ( Seviye 6 ) Mesleki Yeterlilik Belgesi almıştır. Almış olduğu “Holistik Koç Mentorluğu” sertifikasıyla çeşitli platformlarda “Koç Mentorluğu” yapmaktadır.
C’tos Academy çatısı altında Ar-Ge Koordinatörlüğü yapmakta, “Girişimci Koçlar Kulübü’nde atölyeler düzenleyerek mentorluk vermektedir. Ayrıca çeşitli platformlar, kuluçka merkezleri ve akademilerde eğitimler ve atölyeler düzenlemekte, kolaylaştırıcılık yapmaktadır. 2021’de Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünden dereceyle mezun olmuştur. Halen Marka İletişimi bölümünde eğitimine devam etmektedir.
Bizbizze,E.T.M.K. Atölye Öğrenme Topluluğu, Xnovate ve Komünite topluluğu üyesidir.

Eğitimler

  • İTÜ Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Ürün Tasarımı

  • Anadolu Üniversitesi – İşletme Yönetimi

Sertifikalar

  • Perfect Mind Coaching Academy – Temel Koçluk

  • Perfect Mind Coaching Academy – Kurumsal & Yönetici Koçluğu

  • Anka Koçluk – Koçlar için NLP

  • Anka Koçluk – Sistemik Takım Koçluğu

  • HoH – İş Geliştirme Mentorluğu

  • Ctos Academy – Holistik Koç Mentorluğu

  • Pearson Professional Design Thinking Course Certificate

BİZ KİMİZ?

© Copyright 2023. Stayonway. Tüm hakları saklıdır.